UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mniej wtajemniczonych: pan dyrektor jest byłym podpułkownikiem artylerii przeciwlotniczej (dobre, co???), znanym w aeroklubie ze swojej niekompetencji i sprzyjaniu głosów: lotnisko dla " prywaciarzy" . Jego brednie zawarte w tym pożal się Boże wywiadzie wołają o pomstę do nieba. Jesli idzie o pozakulisowe sprawy, to choćby naganne jest ponowne zatrudnienie (wylanego przez poprzedniego ś. p. dyrektora) pracownika, który przez dziesięciolecia dokonywał różnego rodzaju wałków. Także pokątne zatrudnianie różnych dziwolągów typu P. M. i M. K. jest pasją pana " dyrektora" . Brawo.

lololololo

Anuluj