UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajny wywiad, P. Maciej bardzo fajna postać miałem przyjemność lotu motolotnią z panem Maciejem. Wysoka kultura i świetne poczucie humoru o wiedzy lotniczej nie wspomnę. .. dobry przykład dla naszych prezydentów. Szkoda że lotnisko nie jest lepiej wykorzystywane a z drugiej strony dobrze że jest p Maciej tak by nie było nawet dni otwartych :D Pozdrawiam serdecznie

Ryszard111111

Anuluj