UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To podobnie do Pana, prawda. " Było by" pisze się łącznie " byłoby" . Cząstki bym, byś, by, byśmy, byście pisze się rozdzielnie z następującymi kategoriami wyrazów: 1.Po nieosobowych formach czasownika 2.Po rzeczownikach, przymiotnikach, przysłówkach, liczebnikach, zaimkach (. .. )

polonistka

Anuluj