UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ogródki działkowe to komunistyczny gniot, należy je przenieść za miasto a cenną ziemie w mieście sprzedać pod budownictwo łatając dziurę budżetową i ułatwiając jego rozwój.
ogródki działkowe to komunistyczny gniot, należy je przenieść za miasto a cenną ziemie w mieście sprzedać pod budownictwo łatając dziurę budżetową i ułatwiając jego rozwój.