UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ogródki działkowe to komunistyczny gniot, należy je przenieść za miasto a cenną ziemie w mieście sprzedać pod budownictwo łatając dziurę budżetową i ułatwiając jego rozwój.


Anuluj