UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak jeszcze raz łajza z aeroklubu przeleci mi nad domem w gronowie i obudzi mi chorego synka to podjadę osobiscie i pociagne z bańki. nie ma latania nad zabudowaniami i koniec
zdenerwowany
jak jeszcze raz łajza z aeroklubu przeleci mi nad domem w gronowie i obudzi mi chorego synka to podjadę osobiscie i pociagne z bańki. nie ma latania nad zabudowaniami i koniec
zdenerwowany