UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak jeszcze raz łajza z aeroklubu przeleci mi nad domem w gronowie i obudzi mi chorego synka to podjadę osobiscie i pociagne z bańki. nie ma latania nad zabudowaniami i koniec

zdenerwowany

Anuluj