UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fotografia jest : dokładnie wojenna 1943/4 - na placu nie ma już pomnika Wilhelma. A w miejscu tym dokładnie widać pobudowane schrony. Niemcom już dobrze paliło się pod nogami i dużo pomników poszło na przetop z powodu braku surowców.

lubiehistorię

Anuluj