No na dłuższym czasie " lód" wychodzi. .. .Nie podciągałem ISO, super jasnego słoika też nie mam :( BiG
No na dłuższym czasie " lód" wychodzi. .. .Nie podciągałem ISO, super jasnego słoika też nie mam :(