UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz etat w szkole, etat w EOK, z hobby wymieniłeś siedzenie w domu a dalej nie stać Cię na wyjazdy z ukochaną rodziną?? Ludzie zawsze narzekają i szukają wymówek. Niby bym chciał ale bez szóstki w lotto się przecież nie da. ..


Anuluj