UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz etat w szkole, etat w EOK, z hobby wymieniłeś siedzenie w domu a dalej nie stać Cię na wyjazdy z ukochaną rodziną?? Ludzie zawsze narzekają i szukają wymówek. Niby bym chciał ale bez szóstki w lotto się przecież nie da. ..