Bardzo dobrze wykadrowne. I jezeli chodzi tu o pokazanie tramwaju i tylko jego, to jest fajnie. almerka
Bardzo dobrze wykadrowne. I jezeli chodzi tu o pokazanie tramwaju i tylko jego, to jest fajnie.