UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro " Centrum Taniej Odziezy" , to moze wlasnie w odniesieniu do tych " pierwszoplanowych" spodni? To zartem, a na powaznie, to jak dla mnie ten napis nie musi niczego oznaczac. Wszystko jest kwesja interpretacji.

almerka

Anuluj