UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to bylo w zasadniczej szkoelzawodowej w oddziale gimnazjomnie bylo mnie przytym ale slyszalem ze bron byla na amunicje. ostra ale to chyba tylko plotki

dar

Anuluj