A Granica przegrała w Olsztynku z Olimpią i nadal jesteśmy liderami i mamy juz 3 punkty przewagi.Kibic
A Granica przegrała w Olsztynku z Olimpią i nadal jesteśmy liderami i mamy juz 3 punkty przewagi.