Niczego nie ciąć. Jest dobrze. Mnie natomiast denerwuje ta jasna kropka (na dole pośrodku). obywatel_js
Niczego nie ciąć. Jest dobrze. Mnie natomiast denerwuje ta jasna kropka (na dole pośrodku).