UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja już wiem gdzie wybudowali ten hotel. Dopiero teraz na to wpadłem. Zainteresowanym mówię, że w Gdańsku. Ale z jakich powodów zrezygnowano z Elbląga to nie wiem.

Jeden z klonów

Anuluj