UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już wiem gdzie wybudowali ten hotel. Dopiero teraz na to wpadłem. Zainteresowanym mówię, że w Gdańsku. Ale z jakich powodów zrezygnowano z Elbląga to nie wiem.
Jeden z klonów
Ja już wiem gdzie wybudowali ten hotel. Dopiero teraz na to wpadłem. Zainteresowanym mówię, że w Gdańsku. Ale z jakich powodów zrezygnowano z Elbląga to nie wiem.
Jeden z klonów