UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan reżyser ewidentnie stosuje wizje teatru sprzed 1920.. .Wszyscy pieknie mówią, i są aktorscy że aż boli. trąci to myszką zdrowo wszystko. Widać teatr biedny bo nie stać na świeżość. ileż razy można wystawiać patetyczną klasyke. .. nuda
tadeuszW