UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan reżyser ewidentnie stosuje wizje teatru sprzed 1920.. .Wszyscy pieknie mówią, i są aktorscy że aż boli. trąci to myszką zdrowo wszystko. Widać teatr biedny bo nie stać na świeżość. ileż razy można wystawiać patetyczną klasyke. .. nuda

tadeuszW

Anuluj