UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widocznie ma zaniki pamięci; a swoją drogą Panie Reżyserze, w naszym teatrze jest na odwrót - człowiek wchodzi spokojny a wychodzi. .. .. no nazwijmy to lekko poddenerwowany.


Anuluj