UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyż Elbląg, nie byłby piękny gdyby odbudowano w pierszwszej kolejności kamieniczki nad kanałem. .. obecny szpetny Bulwar Augusta ?
Czyż Elbląg, nie byłby piękny gdyby odbudowano w pierszwszej kolejności kamieniczki nad kanałem. .. obecny szpetny Bulwar Augusta ?