UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyż Elbląg, nie byłby piękny gdyby odbudowano w pierszwszej kolejności kamieniczki nad kanałem. .. obecny szpetny Bulwar Augusta ?


Anuluj