W okolicach roku 1990 też tak się bawiliśmy na Kosynierów Gd. Wspomnienie z dzieciństwa :) Kos.Gd.
W okolicach roku 1990 też tak się bawiliśmy na Kosynierów Gd. Wspomnienie z dzieciństwa :)