UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

erg. czy można gdzieś jeszcze oprócz portelu znaleźć Twoje komentarze do zdjęć, artykułów, zdarzeń ze starego Elbląga? Ostatnio piszesz coraz mniej, a wielka szkoda.

dota-031

Anuluj