UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
erg. czy można gdzieś jeszcze oprócz portelu znaleźć Twoje komentarze do zdjęć, artykułów, zdarzeń ze starego Elbląga? Ostatnio piszesz coraz mniej, a wielka szkoda.
dota-031
erg. czy można gdzieś jeszcze oprócz portelu znaleźć Twoje komentarze do zdjęć, artykułów, zdarzeń ze starego Elbląga? Ostatnio piszesz coraz mniej, a wielka szkoda.
dota-031