Nasza Paula mało zgrabna??!! W żadnym wypadku !!!!! to jest najlepszy kon na swiecie !!!!! :DAleksaaaa
Nasza Paula mało zgrabna??!! W żadnym wypadku !!!!! to jest najlepszy kon na swiecie !!!!! :D