UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No proszę w Elblągu powstaje już siódme kino, od czasu wyboru p. Wilka na prezydenta od razu widać poprawę, kultura naszego społeczeństwa wzrasta. Mam nadzieję że skoro szykuje nam się tak duża rywalizacji to spadną ceny biletów na seanse no chyba że nastąpi zmowa cenowa tychże kin ale od tego mamy inne służby i skoro złapali cwaniaczka co chciał za darmo słuchać radia to i z tym problemem sobie poradzą tak trzymać Panowie. .. ale żeby trzeba było organizować pokaz jak używać sedesu no ludzie toż to wstyd ?. .. jak żyć ?

sprzedawcapapryki

Anuluj