UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta rezydencja to jakas machlojka byłego prezydenta Pana S. Niby nikt nie mógł zakupić tej działki, ale jakimś wielkim bliżej nieokreślonym cudem kupiła to rodzina Pana S.

zazaza

Anuluj