UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na początku lat sześćdziesiątych ta gospoda jeszcze działała, dawali tam świetna flaki a potem popadła w ruinę i teraz stoi tam jakaś rezydencja; )


Anuluj