UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na początku lat sześćdziesiątych ta gospoda jeszcze działała, dawali tam świetna flaki a potem popadła w ruinę i teraz stoi tam jakaś rezydencja; )
Na początku lat sześćdziesiątych ta gospoda jeszcze działała, dawali tam świetna flaki a potem popadła w ruinę i teraz stoi tam jakaś rezydencja; )