UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jerzyzwież czyli jak oglądasz jakiś kabaret to też mówisz, że marna prowokacja ? i pytasz czy mają z główką wszystko w porządku ? Więcej uśmiechu elbląskie ponuraki :)

nieponurak

Anuluj