UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając wpisy indywiduum podpisującego się jako "HERO", nasuwa się tylko jeden wniosek. Autor to niereformowalny idiota. Gdzieś coś słyszał, gdzieś coś przeczytał, ale nie wie jak to do kupy poskładać. Trollowanie na poszczególnych forach pod różnymi pseudonimami, to jego specjalność. Na forum "Gazety Wyborczej" w Olsztynie (nick "sto procent olsztyniak") został już dawno rozszyfrowany i pogoniony na cztery wiatry. A tutaj, dzięki uprzejmości redakcji PORTEL, pisze głupoty w dalszym ciągu. Mam już tego dość. Spadaj na szczaw i mirabelki, niedouczony trollu.

zSadowej

Anuluj