UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie da się pogodzić tych wszystkich układów razem, ponieważ to zadanie jest a wykonalne. Taki typ boomu motoryzacyjnego, jaki u nas występuje przeżywała Zachodnia Europa w latach 50 – 60 i od nich trzeba się uczyć właściwych rozwiązań jak i sposobów załatwienia tego tematu. Tramwaj niewątpliwie jest bardzo dobrym rozwiązaniem i dlatego w wielu miejscach na mapie Europy powstają nowe linie i rozbudowuje się istniejąca infrastruktura. Może i w Elblągu doczekamy się kiedyś, (choć w to wątpię) jakiegoś mądrego człowieka, który zajmie się tym zagadnieniem i nie będzie uległy na partyjne gierki i infantylne podejście radnych jak i wątpliwej, jakości fachowców. Efekt niemocy w tym względzie jest nad wyraz widoczny i przyznam, że i dotkliwy dla mieszkańców jak i przyjezdnych, którym nieraz trudno wyjechać z tego labiryntu, – bo o oznakowaniu już nie wspomnę.

MiejscowyAborygen

Anuluj