UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety mam odmienne zdanie, nie można patrzeć tylko z punktu widzenia kierowcy samochodu, nie wszyscy posiadają samochód to raz, drugie nie zawsze możemy samochodem jechać, a ostatecznie przenieśmy tych pasażerów z tramwai do samochodu wtedy dopiero narośnie problem zatłoczonych ulic właśnie przez wzrost ilości samochodów. Szanowny Hero zaczynasz ponadto fantazjować, pisząc o dowożeniu wycieńczonych pracowników do fabryk, wówczas nie byli oni tak wycieńczeni jak obecnie kiedy to pracują po 240 i więcej godzin miesieczniew a w większości nie mają pracy.

rocznik1950

Anuluj