UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląskie tramwaje to największa zmora tego miasta: dezorganizują ruch uliczny, wysysają pieniądze z kasy miasta, wiecznie niedoinwestowane, wiecznie w remontach, pomimo drogich biletów wiecznie deficytowe. Dotowanie tramwaji jeszcze miało sens gdy dowoziły do dymiących fabryk zlokalizowanych wzdłuż linii tramwajowej tysiące wycieńczonych robotników. Dzisiaj to tylko nieefektywna forma wydawania publicznych pieniędzy. Hero.


Anuluj