UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawno temu w Elblągu też zamykano ulice. Ale tylko NA CZTERY TYGODNIE!!! Rozumiecie ten chichot historii ?
prorok
Dawno temu w Elblągu też zamykano ulice. Ale tylko NA CZTERY TYGODNIE!!! Rozumiecie ten chichot historii ?
prorok