UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że ktoś coś jeszcze robi na tym dziedzińcu Galerii EL. Szkoda że nie sama Galeria. Każdy ma pomysł na te wspaniałe miejsce tylko nie panujący "dyrektor ". Dziwię się że ludzie którzy przyczynili się do powstania Galerii oraz brali udział w jej wczesnych działaniach nic nie robią z tym że świątynia (EL) sztuki, umiera na Ich oczach.

NieRozumiem

Anuluj