UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie w drużynie te aktywne, równe mężczyznom i niedoceniane kobiety? Czy ten przejaw antyfeminizmu to wina organizatora, czy jednak fakt, że kobiety po prostu nie dają rady? A do mobi_87680.. .Grają z przyjaciółmi, bo po grze z inną drużyną byłoby za dużo wakatów w elbląskiej policji:-)

tr18

Anuluj