UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ukradziono wózek, ubrania i parę zelówek ? Ci Niemcy to jednak złodzieje; ) Polacy pojeździli trochę na saksy i też się od nich nauczyli; )


Anuluj