UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego w okresie wakacyjnym na starym mieście nie ma takich stoisk jak na zdjęciu wyżej. Przecież gdyby sprzedawano tam ryby, owoce i warzywa to starówka tętiłaby życiem.
kumaty
Dlaczego w okresie wakacyjnym na starym mieście nie ma takich stoisk jak na zdjęciu wyżej. Przecież gdyby sprzedawano tam ryby, owoce i warzywa to starówka tętiłaby życiem.
kumaty