UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego w okresie wakacyjnym na starym mieście nie ma takich stoisk jak na zdjęciu wyżej. Przecież gdyby sprzedawano tam ryby, owoce i warzywa to starówka tętiłaby życiem.

kumaty

Anuluj