UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy teraz jest podobnie ? Chętnie wybrałbym sie na taka wycieczkę, niech napisze ktoś w temacie, pozdrawiam wszystkich miłych ludzi :)))
A czy teraz jest podobnie ? Chętnie wybrałbym sie na taka wycieczkę, niech napisze ktoś w temacie, pozdrawiam wszystkich miłych ludzi :)))