Juz to gdzies widzialam, na innej stronce poswieconej Elblagowi, niemniej bardzo ciekawa fotka. almerka
Juz to gdzies widzialam, na innej stronce poswieconej Elblagowi, niemniej bardzo ciekawa fotka.