UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skandalem można nazwać to że miasto Ostróda ma duzy nowy amfiteatr i stadion a Miasto 130 tys Elbląg stadion-ruina, amfiteatr -ruina. KIEDY budowa budynku filharmonii w Elblągu?????
elblążaninpyta
Skandalem można nazwać to że miasto Ostróda ma duzy nowy amfiteatr i stadion a Miasto 130 tys Elbląg stadion-ruina, amfiteatr -ruina. KIEDY budowa budynku filharmonii w Elblągu?????
elblążaninpyta