UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skandalem można nazwać to że miasto Ostróda ma duzy nowy amfiteatr i stadion a Miasto 130 tys Elbląg stadion-ruina, amfiteatr -ruina. KIEDY budowa budynku filharmonii w Elblągu?????

elblążaninpyta

Anuluj