UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego DK. Po niemiecku ulica Browarna to byłoby Brauerei - Strasse a nie Ziese - Strasse. Jak juz dobry Pan Bóg dał ci troche rozumu to go używaj.

kogar

Anuluj