UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolego DK. Po niemiecku ulica Browarna to byłoby Brauerei - Strasse a nie Ziese - Strasse. Jak juz dobry Pan Bóg dał ci troche rozumu to go używaj.
kogar
Kolego DK. Po niemiecku ulica Browarna to byłoby Brauerei - Strasse a nie Ziese - Strasse. Jak juz dobry Pan Bóg dał ci troche rozumu to go używaj.
kogar