UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Reichsbahnhof to nie żaden Dworzec Rzeszy, tylko Dworzec (...hof) Kolei Państwowych (Reichsbahn...). Taki po prostu Dworzec PKP, bo były przecież inne koleje, np nadzalewowa. Patrz http://www.hs-merseburg.de/~nosske/EpocheII/dk/e2d_kkbg.png , ile ich było. Erg dopowie, jak nazywały się pozostałe dworce w Elblągu, teraz są tylko dwa, a raczej jeden i resztki drugiego. jw 13.