UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podobno Georg Schmidt często jeździł na Modrzewine, stawiał na koło, palił kapcia i należał do jednego z portali elbing-motorcycles ale wtedy nie chodziło tyle dzieci na spacery czy na rower w okolicy. Policja niech zrobi z tym porządek, Niech się wynoszą za miasto a nie odwalaja wśród spacerowiczów i rowerzystów. Czy trzeba czekać aż jakis burak wjedzie w kogoś ?

Prusy

Anuluj