Piękny las, fajny kadr. Wydaje mi się, że zieleń trochę przeciągnięta i rozmazana (nie ostra ?)krzychp
Piękny las, fajny kadr. Wydaje mi się, że zieleń trochę przeciągnięta i rozmazana (nie ostra ?)