UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zakłócanie spokoju świątecznego w niedzielę przez handel. U nas Lidl jak w Niemczech miał sklepy zamknięte. Ale patrząc na pobożność Polaków, uruchomili handel w Polsce w niedzielę. Tego nie ma w Niemczech. Polacy zapominają o przykazaniu 'Pamiętaj abyś dzień święty święcił" A później mają pretensje do pana Boga, że ich majątek rozgrabili w ciągu 20 lat. Dzieje się dlatego, że nie przestrzegają przykazań i nie uczą tego własnych dzieci. A napisane jest "Dążcie do tego co jest w górze, nie na dole, a reszta będzie wam dodana" Tak to mamy, policje, straż miejską, prokuraturę, sądy i całą chmarę innych instytucji, które mają dbać o nasze dobra. Biorąc jednak wielkość poborów jaką mają pracujący w tych instytucjach, to dbają oni naszym kosztem o swoje dobro.


Anuluj