UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zdjęciu widać wiszące flagi ze swastykami, także na Bramie Targowej - pewnie to sierpień 1937 r. i obchody 700-lecia miasta ?
erg.
Na zdjęciu widać wiszące flagi ze swastykami, także na Bramie Targowej - pewnie to sierpień 1937 r. i obchody 700-lecia miasta ?
erg.