UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na zdjęciu widać wiszące flagi ze swastykami, także na Bramie Targowej - pewnie to sierpień 1937 r. i obchody 700-lecia miasta ?

erg.

Anuluj