UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj piękne miasto mieliśmy, aż płakać się chce jak patrze teraz na to co się wyrabia w tym mieście. To my powinniśmy być głównym miastem wojewódzkim, a nie Olsztyn ta wiocha. Oby nowe władze były normalne i chociaż w 50 % przywróciły Port i Stocznie do poprzednich lat.

Alton

Anuluj