UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Następnej zimy daj balans bieli na "żarówkę", filtr połówkowy szary ciemnym na dół i dłuższy czas to zobaczysz co wyjdzie, a już przy gwieździstej nocy byłoby szałowo

igor69

Anuluj