UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Następnej zimy daj balans bieli na "żarówkę", filtr połówkowy szary ciemnym na dół i dłuższy czas to zobaczysz co wyjdzie, a już przy gwieździstej nocy byłoby szałowo
igor69
Następnej zimy daj balans bieli na "żarówkę", filtr połówkowy szary ciemnym na dół i dłuższy czas to zobaczysz co wyjdzie, a już przy gwieździstej nocy byłoby szałowo
igor69