UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do emerytów z "jajakobyły"dajcie trochę ze swoich emerytur, na poprawienie wyglądu tego kościoła, którego sami tak okaleczyliście. Jest do odtworzenia iglica na wieży, i elewacja wschodnia. Można też parkan za sprzedane medale utrwalaczy jedynie słusznej sprawy. Podobno chodzicie trzy razy dziennie do spowiedzi. Nie, żebym się czepiał, ale tą jedną, porządną rzecz, powinniście w tym swoim pieskim życiu zrobić. Md.


Anuluj