UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawać tu erga, niech rozstrzygnie! Erg no co ty się nic nie udzielasz, absencja chorobowa czy nieusprawiedliwiona???
Ein Zigarrenmacher
Dawać tu erga, niech rozstrzygnie! Erg no co ty się nic nie udzielasz, absencja chorobowa czy nieusprawiedliwiona???
Ein Zigarrenmacher