UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawać tu erga, niech rozstrzygnie! Erg no co ty się nic nie udzielasz, absencja chorobowa czy nieusprawiedliwiona???

Ein Zigarrenmacher

Anuluj