UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisząc o budynkach przy Kr. i O. nie miałem na względzie fotki tylko odpowiedziałem na zapytanie z postu odnośnie lokalizacji pralni chemicznej.


Anuluj