UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisząc o budynkach przy Kr. i O. nie miałem na względzie fotki tylko odpowiedziałem na zapytanie z postu odnośnie lokalizacji pralni chemicznej.
Pisząc o budynkach przy Kr. i O. nie miałem na względzie fotki tylko odpowiedziałem na zapytanie z postu odnośnie lokalizacji pralni chemicznej.