UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam pytanie ta fabryka cygar to jest ten budynek co na rogu krolewieckiej obok zacisza. to tam gdzie byla PRALNIA CHEMICZNA???? jak bylo pieknie szok czasem mysle ze chcialbym mieszkac i zyc w tych latach ze zdjec. .prosze o odp. dzieki
janek,,