Choć zgadzam się z Emmą - to tylko częściowo. Bo lubię takie foty. .. Stary chyba już jes. .. .krzychp
Choć zgadzam się z Emmą - to tylko częściowo. Bo lubię takie foty. .. Stary chyba już jes. .. .