UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byli i tacy w mojej familii ale żaden nie gustował w disco polo, a tak poza tym dr na temat, na temat - na studiach nie uczyli z sensem gaworzyć ????
MiejscowyAborygen
Byli i tacy w mojej familii ale żaden nie gustował w disco polo, a tak poza tym dr na temat, na temat - na studiach nie uczyli z sensem gaworzyć ????
MiejscowyAborygen