UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byli i tacy w mojej familii ale żaden nie gustował w disco polo, a tak poza tym dr na temat, na temat - na studiach nie uczyli z sensem gaworzyć ????

MiejscowyAborygen

Anuluj